LE NORMAND, S. Handboek voor den boekbinder, bijzonder met betrekking tot de nieuwste Engelsche en Fransche verbeteringen. Amst., Gebr. Diederichs, 1843, (4), vi, (8), 414, (10) pp. W. 4 fold. lithogr. plates. Sm-8°. Cont. hcl. w. marbled paper sides. - Added: 2 booklets w. gold and silver leaves. Schmidt-Künsemüller 7268.
€ 200
uitslag € 160