Veiling 358 Applied Arts
663

SILVER - GOLD -- MEESTERTEKENS van Ned. goud- & zilversmeden, 1814-1963. 2 vols., incl. 1st supplement 1963. Ocl. & ring binder. -- E. VOET. Merken van Friesche goud- en zilversmeden. Voorafgegaan door de Leeuwarder goud- en zilversmeden uit de 16e-18e eeuw. 1932. Ohcl. -- Id. Merken van Haagsche goud- & zilversmeden, voorafgegaan d. Haagsche goud- & zilversmeden uit de 16e-18e eeuw. 1941. Ohcl. -- Id. Merken van Amst. goud- & zilversmeden. (Herdr. ed. 1912). 1966. Private cl., owrps. bound up. -- And 2. o. (7).

€ 180

uitslag € 0

vorig kavel volgend kavel