Auction 360 Applied Arts
345

GOLD - SILVER -- MEESTERTEKENS van Ned. goud- & zilversmeden, 1814-1963. 2 vols., incl. 1st supplement 1963 (all published). Ocl. & or. ring binder. -- E. VOET. Merken van Amsterdamsche goud- en zilversmeden. 1912. Lge-8°. Mod. black cl. -- Id. Merken van Haagsche goud- & zilversmeden, voorafgegaan d. Haagsche goud- & zilversmeden uit de 16e-18e eeuw. 1941. Ohcl. -- Id. Haarlemsche goud- en zilversmeden en hunne werken. 1928. Sm-8°. Mod. black cl. -- And 2 o. on gold & silver marks. (7).

€ 90

previous lot next lot