Auction 358 Old & Rare Books - Various subjects
1162

ARTIST'S MANUALS -- EELKEMA, E.J. Grondig onderrigt in de teeken- en schilderkunst, inzonderheid in miniatuur, ten nutte van jonge kunstoefenaren. Naar het Fransch van Mansion. Leeuwarden, L. Schierbeek, 1830. xii, 131, (1) pp. W. fold. lithogr. front., cold. by hand. Or. printed limp brd. (Sides loose(ning), brds. a bit soiled/stained). -- Id. Handleiding tot de kennis en beoefening der teeken- en schilderkunst. Gedeeltelijk gevolgd naar de 4e uitg. in het Fransch van L. Libert. Leeuwarden, L. Schierbeek, 1836. 10, 95, (3) pp. W. 4 plates. Or. printed limp brds. (Brds. stained/soiled & sl. dam.). -- (2).

Both rare schoolbooks on art, teaching beginners the basic rules of drawing and painting.

€ 200

result € 320

previous lot next lot