Veiling 360 Natural History - Medicine - Science - Technology
307

PERSPECTIVE -- THÉNOT, J.-P. Proeve der werkdadige doorzigtkunde, om voor zich de zamenstellingen te regelen en naar de natuur te teekenen. (Vert.) d. C. Kram. Utr., 1830. iv, 106 pp. W. 47 lithogr. plates. Cont. hcf. (Spine partly gone/loosening, front side loose). -- Id. Same work. 2e éd. Utr., 1833. iv, 106 pp. W. 47 lithogr. plates. Or. printed brds. (Rebacked, sides soiled). -- M.G.L. RICHARD. Handleiding tot de kennis der perspectief. Leiden, 1829. W. 2 fold. plates. Cont. hcf. -- F.L. BERGHUIS. Perspectief. Leerboek voor hen, die studeeren voor de akte handteekenen (…). 1887. Old brds. (W. libr. tickets). -- H.J.H. GRONEMAN. Beginselen van de leer der perspektief. 1867. W. 4 fold. plates. Or. printed wrps. (Loosening). -- And 5 o. on the subject. (10). (ex libr. copies).

€ 200

vorig kavel volgend kavel