Veiling 357 Bookbinding & Bindings
727

CLAESSENS-PERÉ, A.-M. Zilveren hemelsleutels. Twee eeuwen belgische boekbandjes. 2008. Obrds. -- J. STORM v. LEEUWEN. De 18de-eeuwse Haagse boekband i.d. Kon. Bibl. en het Rijksmus. Meermanno-Westreenianum. 1976. Lge-8°. Ocl. -- Id. & E. COCKX-INDESTEGE. Blind bestempeld & rijk verguld. Boekbanden uit zes eeuwen in het Mus. Plantin-Moretus. 2005. 4°. Owrps. -- F. v.d. LINDEN. In linnen gebonden. Nederlandse uitgeversbanden van 1840 tot 1940. Ocl. -- (P. BOON). The Stokkink collection of binding ornaments. A selection of 1563 blocks. (1982). Tall-8°. Ocl. -- And 9 o. on the subject. (14).

€ 70

uitslag € 100

vorig kavel volgend kavel