Veiling 357 Bibliography - Typography - Fine Printing
630

BODT, S. de De verbeelders. Ned. boekillustratie in de twintigste eeuw. (2014). 4°. Obrds. -- Id. & J. KAPELLE. Prentenboeken. Ideologie en illustratie 1890-1950. (2003). 4°. Ohcl. -- P.J. BUIJNSTERS & L. BUIJNSTERS-SMETS. Bibliografie v. Nederlandse school- en kinderboeken, 1700-1800. (1997). - Id. Lust en leering. Geschiedenis van het Nederlandse kinderboek in de 19e eeuw. (2001). - Id. Papertoys. Speelprenten en papieren speelgoed in Nederland (1640-1920). (2005). - 3 vols. Lge-8°. Obrds. w. dust-j. -- J. ZIPES. The Oxford encyclopedia of children's literature. 2006. 4 vols. 4°. Obrds. -- POP-UP. Het boek in beweging. Text J. Torringa. (1996). W. 8 movable plates/paperconstructions by R.P. Stikkelorum. Sm-square-4°. Obrds. ringbinder. -- And 6 o. on children's books. (16).

€ 80

uitslag € 110

vorig kavel volgend kavel