Veiling 357 Netherlands - General History & Topography
212

ZEELAND -- ZEEUWSCHE VOLKS-ALMANAK. (Jg. 1-12). (Red.: J. Berman & H.M.C. v. Oosterzee). Zierikzee, 1836-47. 12 vols. W. 39 illustr. (Full-p., fold. & portr. lithogr., 1 fold. facsimile, 3 fold. musical scores & several fold. tables). Sm-8°. (O)wrps. (Wrps. worn/dam. in places, ex libr. copies w. tickets & stamps, a bit stained in places). NVB., Zeeuwsche Volksalmanak, xiii-xv, 167-195. -- CADSANDRIA. (Red. J.H. v. Dale, a.o.). Schoondijke, (1854-1859). 6 vols. W. 5 lithogr. fronts. Hcl. extra w. or. front wrps. neatly pasted on. -- MIDDELBURGSCHE NAAMWIJZER voor het jaar 1831; met bijgebonden: Middelburgsche Almanak, Naar den nieuwen Stijl, op het Jaar onzes Heeren Jezus Christus, 1831. Voorzien met alle de Zeeuwsche jaar-/ paarden-/ beesten- en leermarkten etc. Middelb., 1831. Stiff marbled wrps. -- MIDDELBURGSCHE NAAMWIJZER voor het jaar 1832; (…). Middelb., 1832. Stiff marbled wrps. -- NAAMLYST der ondertrouwde en overledene persoonen, binnen de stad Middelburg en Stads-Ambachten(…). In het Jaar 1811. Middelb., (1812). Brds. w. white label. (Former owner's interesting stamps on title-p.). -- (21).

€ 80

uitslag € 260

vorig kavel