Veiling 356 Netherlands - General Topography
100

HOORN -- ABBING, C.A. Geschiedenis der stad Hoorn, hoofdstad van West-Vriesland, gedurende het grootste gedeelte der XVII en XVIII eeuw, of vervolg op Velius Chronyk, 1630 (tot) 1773. Met aantekeningen en bijlagen. Hoorn, Vermande, 1841-42. 2 in 1 vol. W. lithogr. front., lithogr. front.-portr. & 1 fold. lithogr. plate. Cont. hcf. (Spine plasticized). -- Id. Beknopte geschiedenis der stad Hoorn, en verhaal van de stichting, voltooijing en verfraaijing van de Groote kerk, tot op den brand, die haar vernielde op den 3den aug. 1838. 1839. W. 1 front. & 2 fold. plates. Hcl. (Stamp on ti.). -- J.A. SNELLEBRAND. Geschiedenis der kerkhervorming te Hoorn. 1866. Hcl. Rare. -- J.J. DOESBURG. West-Frieslands hoofdstad in vroeger eeuwen. 1898. Hcl. (W. stamps, a bit browned). Rare. -- (4).

€ 80

uitslag € 80

vorig kavel volgend kavel