Auction 355 Dutch Language & Literature
646

REYNAERT DEN VOS, ofte het oordeel der dieren, in het welk door Koning Lion En syne Heeren, de schalkheyd van Reynaert den Vos word onderzocht en geoordeelt. Antw., J.H. Heyliger, (c. 1800). 52 pp. W. 28 woodcuts. Sm-4°. Old wrps. (Wrps. worn/dam., outer margin cut too short in places (w. loss of letters), a bit browned). Landwehr F202. -- REYNAERT DE VOS, Een seer Genoeglyke en Vermakelyke Historie van. Van nieuws oversien ende verbetert. (Haarl.), Enschedé, 1895. W. 25 woodcuts. Sm-8°. Wrps., uncut. (Wrps. partly gone/dam./rep., a bit browned/foxed). -- REINAERT DE VOS, episch fabeldicht v.d. 12e & 13e eeuw, m. aenmerk. & opheld. v. J.F. Willems. 2e dr. Gent, 1850. W. 14 lithogr. by F. & E. Gyselynck ('facsimiles' of manuscript fragments underneath). Clothbacked brds. -- (3).

€ 150

result € 160

previous lot next lot