Auction 355 Netherlands - General Topography
214

FRIESLAND -- EEKHOFF, W. Geschiedkund. beschrijving van Leeuwarden, de hoofdstad van Friesland; (...) v.d. vroegsten tijd t. 1846. Leeuwarden, 1846. 2 vols. xxxiv, 402; x, 454 pp. W. 6 fold. plans & 5 (fold.) lithogr. plates. Cont. green hcf. w. dec. gilt backs. (A bit foxing). Fine set. Bodel-Nijenhuis, 2714. -- Id. & J.T. BODEL NYENHUIS. De algemeene kaarten v.d. provincie Friesland verzameld, beoordeeld en geschiedkundig beschreven. 1846. Owrps. (Back cover gone, front cover loose). -- (3).

€ 60

result € 190

previous lot next lot