Veiling 354 Netherlands - General Topography
91

DELFT -- VADERLANDSCHE GEDENKSTUKKEN, opgerigt in de beide groote kerken te Delft. 1829. W. 7 full-p. lithogr. dep. the tombs of i.a. William I of Orange. Fol. Mod. clothbacked brds. -- Added: W.J. HOFDIJK. Een lauwerkrans op des Zwijgers graf. (1884). Fol. Ocl. -- E.A. v. BERESTEYN. Iconographie v. Prins Willem v. Oranje. 1933. 4°. Owrps. -- N. EX & F. SCHOLTEN. De Prins en De Keyser. Restauratie en geschiedenis v.h. grafmonument voor Willem v. Oranje. (2001). Sm-8°. Ohcl. -- R. v. ROOSBROECK. Willem de Zwijger. Graaf van Nassau, Prins van Oranje. 1974. Prof. ill., partly cold. Fol. Or. bind. w. dust-j. In slipcase. -- And 15 o., primarily on William I of Orange. (20).

€ 80

uitslag € 65

vorig kavel volgend kavel