Veiling 354 Modern Art
784

VAUTIER, Ben. Berlin Inventory/Berliner Inventar. Daadgalerie 28. Oktober - 25 November 1979. Berlin, 1979. Or. plastic folder containing 8 pamphlets. One of 1000 copies published. -- (Id.). "IK BEN signeer de Tijd. (Eeuwigdurende kalender)". (Verschijnt t.g.v. de tentoonstelling Ben Vautier "ik Ben", 12 dec. 1987 - 7 febr. 1988. Antw., Muhka, 1987). Sm-4°. Owrps. -- Id. Schetsboek. (Rott., RAM Galerie, 1991). 8°-obl. Or. spiral bound brds. Printed in 750 numb. copies. -- (3).

€ 70

uitslag € 65

vorig kavel volgend kavel