Veiling 352 Non European Civilizations - Malay Archipelago
834

WILKEN, G.A. De verspreide geschriften. Verz. d. F.D.E. v. Ossenbruggen. Semarang, (etc.), G.C.T. v. Dorp, 1912. 4 vols. W. photo-engr. front. portr., 2 chromolithogr. plates & 1 fold. plate representing the zodiac. Ocl.

George Alexander Wilken (1847-91), successfull professor of cultural anthropology and ethnology of the Dutch East Indies at Leiden. Contains i.a.: Over de primitieve vormen van het huwelijk; Over de verwantschap en het huwelijks- en erfrecht; Het strafrecht bij de volken van het Mal. ras; Het animisme bij de volken v.d. Ind. Archipel; Plechtigheden en gebruiken bij verloven en huwelijken; Het shamanisme; Iets over de mutilatie der tanden; Iets over de schedelvereering; De couvade; De verbreiding van het matriarchaat op Sumatra; Ueber das Haaropfer. - Scarce. - NNBW III, 1425.

€ 120

uitslag € 0

vorig kavel volgend kavel