Veiling 352 Non European Civilizations - Malay Archipelago
735

BOERLAGE, J.G. Handleiding tot de kennis der flora van Ned. Indië. Beschrijving v.d. families en geslachten der Ned. Indische phanerogamen. Dl. 1-3,1 (=alles). Leiden, 1890-1900. 3 in 4 vols. Hcl. (2) & wrps. (Spine ends a bit dam., tickets on spines). Rare. Stafleu/Cowan 594; Rouffaer/Muller p. 222. -- J. KLOPPENBURG-VERSTEEGH, J. Wenken en raadgevingen betr. het gebruik van Indische planten, vruchten, enz. 3e dr. (1915). 2 in 1 vol. W. 40 cold. chromolithogr. plates. Hcl. (Spine ends worn, 1 plate rep. w. tape, a bit browned). -- M. GRESHOFF. Beschrijving der giftige en bedwelmende planten bij de vischvangst in gebruik. 1893. Owrps. (Mededeelingen uit 's lands plantentuin X). -- (6).

€ 70

uitslag € 100

vorig kavel volgend kavel