Veiling 352 Collection J.M.A. Biesheuvel
382

REVE, K. van het. Twee minuten stilte. Amst., G. v. Oorschot, 1959. Ocl. (Plasticized, spine dam./loosening, ex libr. copy w. stamps/tickets). -- Added: 3 o. by K. v.h. Reve, all with his dedication. -- (4).

On first free endpaper is written by the author: "Deze eerste druk is door Maarten Biesheuvel gestolen uit het academisch ziekenhuis. Getekend: K. van het Reve". With library ticket on back side: "Verzoeke de boeken op de zaal te houden en niet te beschadigen".

€ 120

vorig kavel volgend kavel