Veiling 350 Netherlands - General Topography
84

ZUID-HOLLAND -- MIJS, U.J. De vischafslag van Middelharnis, met de desbetreffende ordonnantiën, keuren, ampliatiën, octrooien, contracten, enz., (c. 1897). Or. printed wrps. -- F.J. KLEIJN. Beschrijving en geschiedenis van Delfshaven, benevens die van Schoonderloo en het slot Spange. 1873. W. 1 lithogr. Ocl. (A bit browned). -- P.M.H. WELKER. Geschied. v.d. ambachtsheerlijkheid, de polders en de dorpen van Cromstrijen, 1492-1892. 1892. Ocl. (Stamp on ti.). -- M. SIEGENBEEK. Geschied. der Leidsche Hoogeschool, 1575-1825. Leiden, 1829-32. 2 in 1 vol. W. 4 lithogr. portrs. Hcl. -- J. SMIT. Den Haag in den Geuzentijd. 1922. Cl. -- And 13 o. (18).

€ 80

uitslag € 65

vorig kavel