Veiling 350 Netherlands - General Topography
83

ZEELAND -- KESTELOO, H.M. Domburg in woord en beeld. 1913. W. plates & fold. plan. Owrps. (Wrps. a bit dam.). -- G.N. de STOPPELAAR. Het schuttengilde v.d. edelen handboog, Confrèrie van St. Sebastiaan, te Middelburg. (1886). Ocl. (Spine a bit soiled). Rare. Printed in 125 copies only. -- Z.W. SNELLER. Walcheren in de 15e eeuw. 1916. Owrps. (Wrps. a bit dam., some foxing). -- H.P. WINKELMAN. Geschiedkundige plaatsbeschrijving van Vlissingen. Vlis., 1873. W. coat of arms of V. on the ti., 1 fold. cold. lithogr. map of Walcheren, 2 fold. cold. lithogr. plans. Or. printed brds. (Spine rep. w. tape). -- W.N. ROSE. Afbeeldingen van oude bestaande gebouwen. Uitg. d. Mij. t. Bev. der Bouwkunst: Stadhuis te Middelburg in acht platen. (1859). W. photogr. plate & 8 double-p. plates. Lge-fol. Or. clothbacked brds. (Spine ends dam.). -- And 4 o. (9).

€ 75

uitslag € 200

vorig kavel volgend kavel