Veiling 350 Netherlands - General Topography
60

(HALBERTSMA, J.H.). Friesche oudheden. Afb. van merkwaardige voorwerpen van wetenschap en kunst, gevonden in de archieven, kerken, kasteelen, terpen enz. van Friesland. Leeuw., 1875. W. 32 lithogr. plates. Fol. Ohcl. (Spine ends a bit dam.). -- (H. CANNEGIETER). Eerste brief over byzondere Nederlandsche oudheden. Bevattende deze ene beschryvinge en verklaringe van enen oude grafkelder, onlangs by Anlo, in het landschap Drente ontdekt. 1757. No bind. -- M.W. SCHAKEL. Geschied. v.d. hoge en vrije heerlijkheden van Noordeloos en Overslingeland. (1955). 4°. Ocl. -- Added: O. KLOPP. Geschichte Ostfrieslands bis 1570 (&) von 1570-1751. Hannover, 1854-56. 2 (of 3) vols. Owrps. (spine ends dam.) & hcl. -- And 6 o. (11).

€ 65

uitslag € 80

vorig kavel volgend kavel