Veiling 349 Dutch Literature after 1880
645

BOON, L.P. De voorstad groeit. Brussel, (1942). Ohcl. -- Id. Niets gaat ten onder. 1956. Ocl. w. dust-j. (A bit dam.). -- Id. De paradijsvogel. Relaas v.e. amorele tijd. 1958. Ocl. w. dust-j. -- Id. De zwarte hand of het anarchisme v.d. 19de eeuw i.h. industriestadje Aalst. (1976). Ocl. w. dust-j. -- 4 vols. First editions. -- And 10 o. by the same incl. num. first ed. (14).

€ 80

uitslag € 55

vorig kavel volgend kavel