Auction 354 Netherlands - General Topography
56

AMSTERDAM -- EEGHEN, I.H. v., (e.a.). Vier eeuwen Herengracht. Geveltekeningen van alle huizen aan de gracht, twee hist. overzichten en de beschrijving van elk pand met zijn eigenaars en bewoners. Amst., 1976. Prof. ill. Fol.-obl. Ocf. w. slipcase. De luxe copy in full calf binding, nr. 42. -- C. v.d. VIJVER. Geschiedkundige beschrijving der stad Amsterdam, sedert hare wording tot op den tegenwoordige tijd. Amst., 1844-48. 4 vols. W. 4 lithogr. ti. & 74 lithogr. plates. Cont. hcf. w. dec. gilt backs, red labels & all edges gilt. (Browned, some marg. stains). -- And 5 o. on A. (10).

€ 70

result € 140

next lot