Auction 353 Netherlands - General Topography
296

LEIDEN -- (LE POOLE, L.G.). Catalogus v.d. stukken en boeken i.h. archief v.h. Heilige Geest- of Arme Wees- en Kinderhuis te Leiden. (1902). Lge-8°. Ohcf. extra, top edge gilt, uncut. Copy from the author's own library. -- M. PRAK. Gezeten burgers. 1985. Obrds. w. dust-j. -- K. WALLE. Buurthouden. De geschiedenis v. burengebruiken en buurtorganisaties in Leiden (14e-19e eeuw). 2005. Lge-8°. Obrds. -- S. v.d. PAAUW. Verhaal v.d. middelen tot verversching v.h. water in de grachten der Stad Leyden, ged. eene reeks van bijna 250 jaren. 1828. W. 1 fold. lithogr. map. Cont. limp marbled brds., uncut. -- And 10 o. (14).

€ 70

result € 0

previous lot next lot